23_20240405_161739.jpg
22_20230511_160436.jpg
6_20230420_101341.jpg

Představujeme doprovodný program turnaje

Na jaký doprovodný program se můžete během turnaje těšit? Which tournament activities can you look forward to during the tournament?

GUFI CUP is not just about wins and trophies. We want the teams to enjoy the entire weekend as much as possible also outside the arena, so we have prepared interesting program also thanks to our partners.
During the second day, on Saturday, you can look forward to the SALMING Shooting Contest. In cooperation with SALMING, you can participate in a shooting competition and win interesting prizes.
In order to get to know the beauties of Brno city, we have prepared for you a game called the dragon's journey through Brno. Find 6 places in the center of Brno, solve the mystery and win small prizes.
If fighting on the field isn't enough for you, you can have fun in the Tron Laser Arena or JumpPark.
More information about activities is here: https://www.guficup.com/activi...

GUFI CUP není pouze o výhrách a trofejích. Chceme, aby si zúčastněné týmy maximálně užily celý víkend i mimo arénu, proto jsme s našimi partnery připravili zajímavý doprovodný program.
Během druhého dne, tedy soboty, se můžete těšit na SALMING Shooting Contest. Ve spolupráci s partnerem SALMING se můžete zapojit do soutěže ve střelbě a vyhrát zajímavé ceny.
Abyste poznali také krásy města Brna, nachystali jsme si pro vás poznávačku s názvem Dračí cesta Brnem. Najděte 6 míst v centru Brna, vyluštěte tajenku a získejte drobné ceny.
Pokud vám nebude stačit zápolení na hřišti, můžete si dopřát další doušky pohybu v Tron Laser Aréně či v JumpParku.
Více informací k jednotlivým aktivitám najdete zde: https://www.guficup.com/activi...