23_20240405_161739.jpg
22_20240513_102433.jpg
5_20230317_144201.jpg

Důležité informace - kdy a kde se turnaj koná?

Termín historicky prvního ročníku GUFI CUPU se mílovými kroky blíží! Kdy a kde se turnaj koná? The date of the first ever GUFI CUP is quickly coming! When and where does the tournament take place?

The tournament is quickly approaching, so let´s specify when and where the first cup in history will take place. Write down the date in bold - May 19 to 21, 2023. The tournament will start on Friday afternoon and end on Sunday afternoon. In order to ensure the greatest possible experience and even comfort for the teams and players, we have chosen one of the most famous stadiums in Brno. This is a hall where many great floorball events and battles have already taken place - the first year will be played at STAREZ ARENA VODOVA!
You can easily get to the stadium by Brno public transport. You can use the tram line No. 12, which will take you from the city center almost to the hall. You can get off at the Červinkova station and in three minutes of foot you are right there! During the tournament the public transport is free for participants!

Pojďme si vzhledem k blížícímu se turnaji upřesnit, kdy a kde se historicky první ročník odehraje. Zapište si tučným písmem datum 19. - 21. května 2023. Turnaj započne v pátek odpoledne a skončí v neděli odpoledne. Abychom týmům a hráčkám zajistili co možná největší zážitek a také komfort, vybrali jsme pro turnaj jednu z nejznámějších hal v Brně. Jedná se o halu, kde se již odehrála spousta skvělých florbalových událostí a bitev - první ročník se bude konat na městské sportovní hale Vodova (STAREZ ARÉNA VODOVA - Malá hala)! 
Na halu se pohodlně dostanete brněnskou městskou hromadnou dopravou. Konkrétně můžete využít linku tramvaje č. 12, která vás z centra města vyveze až téměř k hale. Vystoupíte na zastávce Červinkova a za tři minuty pěšky jste přímo u haly. MHD máte navíc během turnaje zdarma!